Aktuality ze světa pojištění

Zobrazeno 0 - 6 z 68 aktualit | 
Zobrazit aktuality pro
řadit dle data

Povinné ručení vozidel srovnání

Každá úspora financí je snad ve všech domácnostech vítána. Tak proč neušetřit na povinném ručení? Srovnání všech pojišťoven, které na pojistném trhu působí, se zdá na první pohled nereálné.…

číst dále 05.10.2016

Připojištění k povinnému ručení #3: Živel

Ďolíky na autě jako od golfových míčků. Událost, které jen těžko zabráníte. Předejít můžete alespoň finanční ztrátě, a to vhodným připojištěním k povinnému ručení.

číst dále 26.09.2016

Povinné ručení podle SPZ

Vyhledání pojišťovny podle SPZ? Potřebujete si ověřit u daného vozidla, zda má sjednané povinné ručení? Stačí znát jeho registrační značku.

číst dále 24.08.2016

Co je povinné ručení?

Povinné ručení bychom si měli sjednávat za účelem finanční ochrany při námi zaviněné nehodě a ne proto, že to nařizuje zákon. Pamatujte si, že nehody se stávají i těm nejlepší řidičům.

číst dále 08.08.2016

Poviné ručení nebo povinné ručení

Podle našich statistik dochází někdy při vyhledávání k chybnému zadání výrazu „poviné ručení“ s jedním „n“. Co tedy k tomuto případu říká jazyková příručka Ústavu pro jazyk český?

číst dále 30.06.2016

Infografika: Nehoda není náhoda. Náhoda je blbec!

O nehody není nikdy nouze a na českých silnicích to platí dvojnásob. Zajímáte se o to, co všechno kryje Vaše povinné ručení? Nebo si sjednáte vždy to nejlevnější pojištění, jen abyste…

číst dále 15.03.2016

Doporučte nás