Cestovní pojištění - přehled článků

Zobrazeno 0 - 12 z 72 řadit dle data

V posledních letech se cestování po Asii stalo turistickým trendem. Vůle poznávat exotickou krajinu pramení i z nízkých výdajů na ubytování a stravu.

Milují cestování a podařilo se jim skloubit ho s prací. To je stručná charakteristika digitálních nomádů – lidí, kteří mohou pracovat odkudkoli na…

Slovinsko je země přírodních unikátů. Co všechno se dá ve Slovinsku dělat během roku? Na jaké nástrahy mají turisté pamatovat?

Ať už chcete poznávat nová města, nebo podnikat dobrodružné výpravy, v Jižní Americe si určitě přijdete na své.

Dlouhé písečné pláže, krásná příroda a milí lidé, to vše se skrývá za Austrálií. Přinášíme vám pár tipů na to, co navštívit a jak ušetřit.

Zima je v plném proudu a ačkoli na pořádné sněhové podmínky nechá nadšence lyžařských sportů dlouho čekat, zloději nezahálejí a mají plné ruce práce.

Nízké ceny letenek do vybraných evropských měst lákají k cestování a poznávání nových míst. Kam se dá cestovat nejlevněji?

Amerika, je země neomezených cestovatelských možností. To táhne turisty z celého světa. Dnes už to není dovolená jen pro bohaté.

Lyžování vás už omrzelo a chcete zkusit něco nového? Vyzkoušejte jeden z těchto netradičních zimních sportů.

Jak na Nový rok, tak po celý rok. Nejen toto pořekadlo je důvodem, proč na Nový rok vyrazit na výlet a pobýt na čerstvém vzduchu.

Abyste měli informace o aktuálních sněhových podmínkách neustále po ruce, stáhněte si některou z mobilních aplikací, zaměřených na zimu a lyžování.

Nedokážete si představit lyžovačku bez skleničky na zahřátí? Mějte na paměti, že lyžováním pod vlivem alkoholu ohrožujete nejen sebe, ale i ostatní.