Havarijní pojištění all risk

19.09.2016

Smyslem havarijního pojištění je kompenzace škod na vašem vozidle. I opatrný a svědomitý řidič neochrání své vozidlo za každé situace. Někdo vám auto odcizí, poškodí vandal nebo ho poničí kroupy. Pro takové případy je tu havarijní pojištění all risk.

Havarijní pojištění all risk

Co je all risk?

Jedná se o pojištění motorového vozidla pro případ havárie, odcizení, vandalismu či živelní pohromy. S havarijním pojištěním all risk máte všechna zmíněná rizika pod kontrolou. Pojištění all risk zabrání finančním ztrátám na vašem majetku.

Komu se vyplatí all risk?

Kompletní balíček havarijního pojištění je především pro ty, co nechtějí riskovat. Obecně pojišťovny doporučují pojišťovat vozidla proti všem rizikům do stáří 7 až 10 let. Ale i majitelé starších vozidel si přijdou dnes na své, pojišťovny mají v nabídce speciálně upravené pojistky, takže si vybere opravdu každý.

Jak postupovat při výběru?

Při výběru správné pojistky je důležité hledět na hodnotu auta, ale i na to jaká je pořizovací cena náhradních dílů a pravděpodobnost jakékoliv škody. Přeci jenom u aut parkujících na sídliště je riziko krádeže vyšší než u aut garážovaných. Pokud chcete s výběrem pojištění poradit, kontaktujte nás a my vám pomůžeme najít nejlepší nabídku.

Další zajímavé články

Schengenský prostor a cestování s občanským průkazem

Cestování v Schengenu s občanským průkazem
23.03.2018

Volnost v cestování je s předchozím režimem nesrovnatelná. Někde hraniční kontroly vymizely úplně a na jiná místa se dostanete dokonce i bez pasu.

Co kontrolovat na vozidle, než vyrazíte na cestu?

Co je potřeba kontrolovat na vozidle?
21.03.2018

V moderních vozech je hromada kontrolek, které ukazují stav všeho možné. Jsou věci, které by si měl řidič kontrolovat, než vyrazí na cesty.


Kam dále:

Doporučte nás