Cestovní pojištění online i v mobilu

01.12.2015

Nedočkavě přešlapujete na letišti a v tom si vzpomenete, že nemáte cestovní pojištění. Už se vám to někdy stalo? Kde si narychlo sjednat cestovní pojištění, na které jste v tom shonu zapomněli?

Cestovní pojištění v mobilu
Cestovní pojištění si sjednáte i v odletové hale na letišti. | Foto: Fotolia.com

Před odjezdem na dovolenou se dá na ledasco zapomenout, třeba na cestovní pojištění. Nic není ztraceno, máte-li datové připojení v mobilu. Během pěti minut si můžete sjednat cestovní pojištění do zahraničí třeba v odletové hale na letišti.

Naše kalkulačka cestovního pojištění je speciálně upravena pro mobilní zařízení tak, abyste si mohli sjednat pojištění odkudkoli vás napadne.

Stejně jako na počítači i na mobilu máte možnost vybírat z několika variant. Smlouvu nemusíte podepisovat ani tisknout. Asistenční kartičku si stáhnete do svého mobilu (v PDF souboru). A veškeré potřebné informace tak budete mít na dosah ruky.

Pokud nemáte připojení k internetu. Nebo se vám nechce nic vyplňovat. Nevadí. Sjednání můžete vyřídit s naší operátorkou.

Další zajímavé články

Sankce za špatné parkování u obchodních center

Parkování na vyhrazených místech u obchodních center
15.12.2017

Parkoviště u obchodních center bývají tak plná, že někdy nezbývá než zaparkovat na vyhrazeném parkovacím místě. Hrozí za to řidičům pokuta?

Antiradary - používat ano či ne?

Antiradary - používat  ano či ne?
14.12.2017

Jsou příznivci i odpůrci antiradarů. Jak to s těmi tajemnými antiradary je? Jsou vlastně legální? Jaké pozitiva a negativa sebou nese jejich používání?


Kam dále: