Cestovní pojištění online i v mobilu

01.12.2015

Nedočkavě přešlapujete na letišti a v tom si vzpomenete, že nemáte cestovní pojištění. Už se vám to někdy stalo? Kde si narychlo sjednat cestovní pojištění, na které jste v tom shonu zapomněli?

Cestovní pojištění v mobilu
Cestovní pojištění si sjednáte i v odletové hale na letišti. | Foto: Fotolia.com

Před odjezdem na dovolenou se dá na ledasco zapomenout, třeba na cestovní pojištění. Nic není ztraceno, máte-li datové připojení v mobilu. Během pěti minut si můžete sjednat cestovní pojištění do zahraničí třeba v odletové hale na letišti.

Naše kalkulačka cestovního pojištění je speciálně upravena pro mobilní zařízení tak, abyste si mohli sjednat pojištění odkudkoli vás napadne.

Stejně jako na počítači i na mobilu máte možnost vybírat z několika variant. Smlouvu nemusíte podepisovat ani tisknout. Asistenční kartičku si stáhnete do svého mobilu (v PDF souboru). A veškeré potřebné informace tak budete mít na dosah ruky.

Pokud nemáte připojení k internetu. Nebo se vám nechce nic vyplňovat. Nevadí. Sjednání můžete vyřídit s naší operátorkou.

Další zajímavé články

Jaké bezpečnostní systémy v autě vám mohou nejvíce pomoci?

Jaké bezpečnostní systémy v autě vám mohou nejvíce pomoci?
23.10.2017

Bezpečnost by při jízdě měla být na prvním místě. Výrobci vozidel proto přicházejí s technologiemi, které předchází nehodám a které nás při nich ochrání.

Který den v týdnu je na silnicích nejbezpečněji?

Nejhorší a nejlepší den v týdnu pro cesty autem
20.10.2017

Někdy je provoz plynulý a řidiči ohleduplní, jindy vládne na silnicích spěch a stres. Konkrétní den v týdnu dokáže ovlivnit chování řidičů.


Kam dále: