Cestovní pojištění online i v mobilu

01.12.2015

Nedočkavě přešlapujete na letišti a v tom si vzpomenete, že nemáte cestovní pojištění. Už se vám to někdy stalo? Kde si narychlo sjednat cestovní pojištění, na které jste v tom shonu zapomněli?

Cestovní pojištění v mobilu
Cestovní pojištění si sjednáte i v odletové hale na letišti. | Foto: Fotolia.com

Před odjezdem na dovolenou se dá na ledasco zapomenout, třeba na cestovní pojištění. Nic není ztraceno, máte-li datové připojení v mobilu. Během pěti minut si můžete sjednat cestovní pojištění do zahraničí třeba v odletové hale na letišti.

Naše kalkulačka cestovního pojištění je speciálně upravena pro mobilní zařízení tak, abyste si mohli sjednat pojištění odkudkoli vás napadne.

Stejně jako na počítači i na mobilu máte možnost vybírat z několika variant. Smlouvu nemusíte podepisovat ani tisknout. Asistenční kartičku si stáhnete do svého mobilu (v PDF souboru). A veškeré potřebné informace tak budete mít na dosah ruky.

Pokud nemáte připojení k internetu. Nebo se vám nechce nic vyplňovat. Nevadí. Sjednání můžete vyřídit s naší operátorkou.

Další zajímavé články

Opravy silnic o prázdninách

Opravy silnic o prázdninách
18.08.2017

Jistě jste si v průběhu prázdnin všimli zvýšeného počtu omezení na silnicích. Uzavírky, zúžení, objížďky a následně kolony znepříjemnily cestu mnoha jedincům.

Ruční mytí vs automatické myčky aut

Ruční mytí vs automyčky
18.08.2017

Čisté auto lépe vypadá a jeho pravidelným mytím předcházíme i korozi. Volíte pro očistu svého vozu spíše kartáčové myčky, nebo ruční mytí? Přinášíme pro a proti.


Kam dále:

Doporučte nás