Cestovní pojištění online i v mobilu

01.12.2015

Nedočkavě přešlapujete na letišti a v tom si vzpomenete, že nemáte cestovní pojištění. Už se vám to někdy stalo? Kde si narychlo sjednat cestovní pojištění, na které jste v tom shonu zapomněli?

Cestovní pojištění v mobilu
Cestovní pojištění si sjednáte i v odletové hale na letišti. | Foto: Fotolia.com

Před odjezdem na dovolenou se dá na ledasco zapomenout, třeba na cestovní pojištění. Nic není ztraceno, máte-li datové připojení v mobilu. Během pěti minut si můžete sjednat cestovní pojištění do zahraničí třeba v odletové hale na letišti.

Naše kalkulačka cestovního pojištění je speciálně upravena pro mobilní zařízení tak, abyste si mohli sjednat pojištění odkudkoli vás napadne.

Stejně jako na počítači i na mobilu máte možnost vybírat z několika variant. Smlouvu nemusíte podepisovat ani tisknout. Asistenční kartičku si stáhnete do svého mobilu (v PDF souboru). A veškeré potřebné informace tak budete mít na dosah ruky.

Pokud nemáte připojení k internetu. Nebo se vám nechce nic vyplňovat. Nevadí. Sjednání můžete vyřídit s naší operátorkou.

Další zajímavé články

Schengenský prostor a cestování s občanským průkazem

Cestování v Schengenu s občanským průkazem
23.03.2018

Volnost v cestování je s předchozím režimem nesrovnatelná. Někde hraniční kontroly vymizely úplně a na jiná místa se dostanete dokonce i bez pasu.

Co kontrolovat na vozidle, než vyrazíte na cestu?

Co je potřeba kontrolovat na vozidle?
21.03.2018

V moderních vozech je hromada kontrolek, které ukazují stav všeho možné. Jsou věci, které by si měl řidič kontrolovat, než vyrazí na cesty.


Kam dále:

Doporučte nás