Autem do Chorvatska – cestovní pojištění „SURI Chorvatsko“

02.07.2017

Chorvatsko, země jedinečných možností, kde si každý turista přijde na své. Proto sem také směřuje i většina Čechů na letní dovolenou, nejčastěji vlastním vozem. Několikahodinová jízda autem však skýtá riziko komplikací v podobě nehody či poruchy vozidla. Z toho důvodu jsme pro vás připravili speciální pojištění SURI Chorvatsko, které zahrnuje jak cestovní pojištění pro vás, tak asistenční služby pro vaše auto.

Autem do Chorvatska – cestovní pojištění „SURI Chorvatsko“

SURI Chorvatsko, konec všech obav

SURI Chorvatsko, mimořádný produkt, jehož výhod by měl využít každý, kdo cestuje do Chorvatska na vlastní pěst. Díky relativně krátké vzdálenosti a dobré dostupnosti autem si Češi vybírají tuto prosluněnou zemi k trávení letní dovolené.

Statistiky dokazují, že 82 % z nich se však bojí právě komplikací s vozidlem a v žebříčku “Největších obav před odjezdem na dovolenou” se řadí na druhé místo. Ono není čemu se divit, riziko nehody či poruchy vozu je vysoké a lze konstatovat, že na něm závisí samotná dovolená.

Češi a Chorvatsko

Cestovní pojištění + asistence pro váš vůz

Ve spolupráci se SLAVIA pojišťovnou, jsme připravili produkt SURI Chorvatsko, které je výjimečné v tom, že nabízí kromě klasického cestovního pojištění také asistenční služby pro vaše auto:

 1. Oprava vozidla na místě či v servisu
 2. Dovoz pohonných hmot
 3. Pomoc nastartovat nepojízdné vozidlo startovacími kabely
 4. Oprava či výměna pneumatiky
 5. Vyproštění vozu a jeho případný odtah, popř. odtah do ČR
 6. Uložení nepojízdného vozu
 7. Zajištění náhradního ubytování po dobu opravy vozidla
 8. Náhradní vůz až na 10 dní

Spočítejte si rychle povinné ručení


Odesláním formuláře tlačítkem Zobrazit 10 nabídek souhlasíte se zpracováním Vámi zadaných osobních údajů – Informace o zpracování osobních údajů

Jak si co nejrychleji sjednat SURI Chorvatsko?

Velice jednoduše. Stačí jen při kalkulaci zadat požadované údaje a v nabídce jednotlivých produktů vybrat ze dvou cestovních pojištění SURI Chorvatsko. S tím, že každé z nich poskytuje zmiňované asistenční služby, vyhledání nejlepšího lékaře v okolí a mnoho dalších. Rozdíly mezi pojistnými balíčky jsou viditelné v následující tabulce:

Produkt Léčebné výlohy Úrazové pojištění Pojištění zavazadel Odpovědnost za škodu
SURI Chorvatsko 3 500 000,- Kč NE NE NE
SURI Chorvatsko plus 5 000 000,- Kč ANO ANO ANO

Hurá na dovolenou. Kudy se do Chorvatska vydat?

Kufry sbalené, auto nablýskané a pojištění zajištěné, teď už zbývá jen věřit ve vlídné počasí a bezproblémovou cestu. A když je řeč o cestě – kudy se vlastně do Chorvatska vydat? Mapa Evropy nabízí mnoho možností, záleží jen na vás, za jakých podmínek chcete cestovat:

 • pokud byste se rádi vyhnuli dálnici D1 a dostali se do Chorvatska co nejrychleji (v případě, že jste z Čech), vydejte se trasou (Praha) – Dolní Hořiště – Graz – Maribor – Záhřeb
 • vyjíždíte-li z Moravy či Slezska, využijte trasu (Brno) – Mikulov – Vídeň – Graz – Maribor – Záhřeb
 • cesta bez dlouhého čekání v kolonách na slovinské dálnici vás čeká na trase (Praha) – Mikulov – Vídeň – Varaždín – Záhřeb
 • chcete-li ušetřit na dálničních známkách, jeďte po trase (Praha) – Brno – Bratislava – Csorna – Letenye – Záhřeb
Autor Martin Daneš

Martin Daneš

Jsem Martin Daneš, obchodní a komerční ředitel Srovnátor.cz. Naším úkolem je Vám vždy najít to nejvhodnější pojištění, které se Vám budeme snažit ušít na míru. A díky komplexní produktové nabídce od všech relevantních pojišťoven Vám to můžeme i zaručit. Když budete mít jakýkoli produktový dotaz, neváhejte se na nás obrátit na info@srovnator.cz

Hledat na webu Srovnátor.cz