Havarijní pojištění - přehled článků 2. strana

Málokdo chce být dobrovolně svědkem nehody, ale když se tak stane, je to naše zákonná a morální povinnost pomáhat druhým.

V moderních vozech je hromada kontrolek, které ukazují stav všeho možné. Jsou věci, které by si měl řidič kontrolovat, než vyrazí na cesty.

Světlo může mít různé barevné odstíny – od odstínů s nádechem červené až po modré tóny. Jaká barevná teplota je nejvhodnější pro pouliční osvětlení?

Kvality řidiče jsou dány jeho talentem k řízení nebo praxí. Stává se, že absolventi autoškol neumí řídit. Jaké chyby dělají?

Ne všechna přední místa žebříčků jsou tou nejlépe hodnocenou pozicí. Statistika o nejucpanějších městech světa o tom svědčí.

Důvodů k zastavení vozidla je několik, vozovka se opravuje, přes cestu jdou malé děti nebo vás čeká policejní kontrola. Kdo vás může zastavit?

Technologický progres se odráží i v automobilovém průmyslu. K telematice mají Češi ale odstup, přitom může zachránit i životy.

Proč byste se i v zimě měli starat o zevnějšek svého auta? A jak vyzrát na korozi? Prozradíme v dnešním článku.

Řidičské umění mužů a žen je často probíraným tématem. Na prvním místě při řízení vozidla by však měla být bezpečnost. Co o ní říkají statistiky?

Řidiči občas dělají chyby, které si ani neuvědomují. Tyto chyby je mohou stát majetek, ale i zdraví. Jaké to jsou?