Pojištění majetku - přehled článků

Podlahové topení je jedním ze způsobů vytápění domácnosti. Jaké existují druhy sálavého vytápění z podlahy a jaké jsou jeho výhody či nevýhody?

Dřevostavby jsou rok od roku čím dál víc populární. Jedním z důvodů, proč tomu tak je, je rychlost stavby a ekologičnost.

Padající sníh ze střechy může být velmi nebezpečný. Jeho sesuvu dokáže zabránit speciální střešní příslušenství.

Snad v každé domácnosti hoří v období adventu a Vánoc alespoň jedna svíčka. Stačí chvilka nepozornosti a tato jediná svíčka může napáchat velké škody.

Vstupní dveře jsou tím prvním, co byste měli řádně zabezpečit. Práci zlodějům znesnadníte výběrem kvalitní zámkové vložky ve správné bezpečnostní třídě.

Jednu z největších hrozeb pro životní prostředí představuje spalování fosilních paliv. Je přechod na energetickou soběstačnost řešením do budoucna?

Při bouřkách protínají oblohu blesky různých tvarů, rozměrů i intenzity. Jaké druhy blesků meteorologové rozlišují a které jsou nejnebezpečnější?

Pomocí solární energie mohou domácnosti snížit náklady na elektrickou či tepelnou energii i závislost na jejich hlavních dodavatelích.

Plánujete-li stavbu rodinného domu, nebojte se využít fantazii, nebo vzít na milost nefunkční továrnu, kostel nebo vodárenskou věž.

Vytvoření bezpečného domova by mělo být snahou každého rodiče. Jaká opatření a jaké bezpečnostní prvky a doplňky vám v tom pomohou?