Sjednání povinného ručení kdykoliv Vás napadne. I během víkendu

03.12.2014

Možná už jste se setkali s tím, že jste potřebovali povinné ručení ihned, ať už ve všední den v pozdních hodinách nebo o víkendu. Ale co dělat, když pobočky pojišťoven jsou zavřené? Sjednejte si pojištění online nebo po telefonu během několika minut.

Sjednání povinného ručení kdykoliv Vás napadne. I během víkendu
Sjednejte si povinné ručení prostřednictvím internetu a ušetřete. | Foto: Fotolia.com

Všichni dobře víme, že s motorovým vozidlem bez povinného ručení na silnici nemůžeme. Může se však stát, že si jedete pro auto o víkendu a pojištění v autobazaru si sjednávat nechcete. A právě proto tu jsou internetové portály, které nabízí povinné ručení online.

Stačí Vám techničák a občanka

Výhodou pojištění online je i to, že nemusíte ani nikam chodit a porovnáte si až 12 pojišťoven na jednom místě z Vašeho počítače. Ať už si sjednáváte pojištění po telefonu nebo sami online, musíte mít při ruce občanský a technický průkaz. Ihned po vyplnění formuláře a zpracování Vašich údajů obdržíte e-mailem zelenou kartu. Originál zelenou kartu posíláme obratem také poštou.

Spočítejte si rychle povinné ručení


Odesláním formuláře tlačítkem Zobrazit 10 nabídek souhlasíte se zpracováním Vámi zadaných osobních údajů – Informace o zpracování osobních údajů

Vyjeďte do ulic s povinným ručení od nás

Snažíme se pro Vás pracovat 24 hodin denně. Povinné ručení si můžete sjednat kdykoliv Vás napadne. Našim cílem jsou spokojení zákazníci. Proto Vám nabízíme porovnání povinného ručení všech pojišťoven na trhu. Šetříme Váš čas i peníze.

Hledat na webu Srovnátor.cz