Povinné ručení se spoluúčastí. Ne každému se vyplatí

21.06.2015

Spořílkům, kteří hledí u povinného ručení pouze na cenu, se mnohdy nemusí nejlevnější nabídka vyplatit. Pokud si sjednají povinné ručení se spoluúčastí, může se stát, že po nehodě zaplatí násobek toho, co za povinné ručení ušetří.

Povinné ručení se spoluúčastí. Ne každému se vyplatí
Spoluúčast sníží cenu povinného ručení až o několik stovek korun ročně. | Foto: Fotolia.com

Spoluúčast představuje částku, kterou se musí na pojistném plnění pojistník účastnit. Výše spoluúčasti může být fixní, procentuální nebo kombinací obojího.

Spočítejte si rychle povinné ručení


Odesláním formuláře tlačítkem Zobrazit 10 nabídek souhlasíte se zpracováním Vámi zadaných osobních údajů – Informace o zpracování osobních údajů

Povinné ručení se spoluúčastí nabízí dvě pojišťovny – Česká podnikatelská pojišťovna a UNIQA pojišťovna. Obě umožňují klientům sjednat si pojištění se spoluúčastí v zahraničí, které je výhodné zvláště pro řidiče, co nejezdí do ciziny.

Jak zjistit, které pojištění je nejlevnější? Vyzkoušejte nástroj – povinné ručení kalkulačka – kde si můžete porovnat až 12 pojišťoven.

Autor Martin Daneš

Martin Daneš

Jsem Martin Daneš, obchodní a komerční ředitel Srovnátor.cz. Naším úkolem je Vám vždy najít to nejvhodnější pojištění, které se Vám budeme snažit ušít na míru. A díky komplexní produktové nabídce od všech relevantních pojišťoven Vám to můžeme i zaručit. Když budete mít jakýkoli produktový dotaz, neváhejte se na nás obrátit na info@srovnator.cz

Hledat na webu Srovnátor.cz