Flotilové pojištění

Flotilové pojištění
 • Nejlepší ceny na online trhu
 • Možnosti nadstandardních slev a benefitů
 • Srovnání nabídek více pojišťoven
 • Pojištění platné ihned
 • Individuální pomoc při správě pojištění
SPOČÍTAT
POJIŠTĚNÍ

Flotilové havarijní pojištění a povinné ručení

Máte více vozidel a přemýšlíte, jak získat nejlepší cenu povinného ručení nebo havarijního pojištění? Nabízíme Vám možnost hromadného pojištění ve flotile, která Vám přinese množství výhod.

Flotilové pojištěni

 • Pojišťovny poskytují na pojištění většího počtu vozidel „množstevní“ slevy, a proto nabídka bude výhodnější než u individuálního pojištění.
 • Snadná správa pojištění. Zelené karty na všechna vozidla obdržíte jednou ročně, nemusíte řešit složenky a platby za každé vozidlo samostatně. Vše Vám přijde v přehledném hromadném vyúčtování.
 • Každá škoda nemusí nutně znamenat zdražení pojistného. Pojišťovny vždy posuzují škody v rámci celé flotily a dívají se i na dlouhodobý průběh Vašich škod.

O bonusy nepřijdete! Stejně jako u individuálního pojištění se Vám načítá bonus v databázi ČKP za každé pojištěné vozidlo ve flotile.

Flotilové pojištění lze uzavřít již od 4 vozidel, a to jak na IČ, tak RČ. Flotilu lze otevřít již jedním vozidlem a další vozidla připojistit kdykoliv v průběhu roku.

Věděli jste že:

 1. Vyšší limity krytí 100 mil. Kč a více, lze získat za cenu srovnatelnou s limity 35 mil. Obraťte se na našeho specialistu a ten vše za vás vyřeší.
 2. I v základních asistencích, které umíme zajistit doslova za pár set korun lze získat vyproštění a odtah vozidla v desetitisícových limitech včetně nuceného odtahu na dálnicích!
 3. Pojišťovny nabízejí další zvýhodnění pro povinné ručení a havarijní pojištění na flotily. Například podíly na zisku (pokud nemáte pojistnou událost), slevu na další období, marketingové příspěvky a další atraktivní zvýhodnění.

Zanechte nám kontakt

Obraťte se na nás pro vytvoření nezávazné nabídky. Ukážeme vám, že pojištění flotil opravdu umíme.

Pole označená * prosím vyplňte.

Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil(a) s Informacemi o zpracování osobních údajů.