Havarijní pojištění vozidel – online kalkulačka

Nejčastěji kladené otázky – FAQ

Ano, možné to je – havarijní pojištění i povinné ručení, která budou platná od dnešního dne si u nás sjednat můžete. Můžeme pro Vás zařídit i sjednání pojištění s počátkem až tři měsíce dopředu.

Většina klientů preferuje uhrazení částky pojištění platební kartou online. Druhá, stále využívaná varianta, je platba převodem na účet.

Většina klientů preferuje roční platbu za pojištění. Je však možné hradit pojištění každý půlrok, nebo jednou za čtvrtletí. Měsíční splátky nabízí pouze omezený výběr pojišťoven, které Vám sdělíme po telefonu – ty preferují měsíční platbu prostřednictvím SIPO nebo inkasa.

Vaše jméno a rodné číslo použijeme pro vyhledávání v databázi České kanceláře pojistitelů. Tam ověříme Vaše bonusy za předešlé bezeškodné období – díky němu budete dostávat slevy u jednotlivých pojišťoven. O své údaje se nebojte – jsou u nás v naprostém bezpečí.

Budete-li mít problém s kalkulací, budeme Vás moci kontaktovat a poskytnout Vám pomoc s dokončením kalkulace, případně s Vámi sjednáme pojištění po telefonu. Při sjednání po telefonu pro Vás navíc budeme mít širší sortiment pojišťoven – některé z nich si totiž nepřejí být v kalkulačkách zahrnuty. Pokud však naši pomoc potřebovat nebudete, není třeba se obávat zbytečných telefonátů z naší strany.

S údaji, které nám byly poskytnuty, nakládáme citlivě – nemusíte se obávat, že je prodáme někomu dalšímu. Chcete-li se dozvědět na toto téma více informací, podívejte se na to, jak zpracováváme osobní údaje.

Všechny údaje, které zadáváte (údaje o: vozidle, pojistníkovi, vlastníkovi a provozovateli), jsou zohledněny až ve 4. kroku kalkulace – u jednotlivých pojišťoven z nich probíhá výpočet konečné částky. Je proto potřeba, aby údaje byly pravdivé a správně zadané.

Jak povinné ručení, tak havarijní pojištění si najednou sjednat můžete – a má to hned několik výhod. Budete mít pouze jednu smlouvu a většina pojišťoven Vám k tomu navíc dá další slevu. Můžete se ale rozhodnout i pro sjednání povinného ručení a havarijního pojištění zvlášť.

Pokud si potřebujete pojistit firemní vozidlo, je nutné si v kalkulačce zvolit patřičný typ pojistníka. Jestliže máte více vozidel, která potřebujete pojistit, doporučujeme Vám kontaktovat naše specialisty na pojištění firemních vozidel a flotil prostřednictvím naší zákaznické linky.
Hledat na webu Srovnátor.cz