Povinné ručení motocyklu

Stejně jako na auto, tak i na motorku je Vaší povinností mít sjednané povinné ručení. My Vám porovnáme a zároveň i zprostředkujeme povinné ručení na motorku za výhodnou cenu. Vybírat můžete až z 9 pojišťoven. Mezi motocykly patří všechny jednostopé dopravní prostředky. Nejen motorky se řadí do této kategorie, ale i skútry, motorová kola, čtyřkolky a tříkolky.
Povinné ručení a pojištění motocyklu

Porovnání povinného ručení motocyklu

OBSAH MOTORU Roční pojistné od Sezónní pojistné od
do 50 ccm 110 Kč 108 Kč
51 – 350 ccm 304 Kč 300 Kč
351 – 500 ccm 647 Kč 717 Kč
nad 500 ccm 941 Kč 1.260 Kč

Sezónní povinné ručení motocyklu

Motorka je spíše sezónní záležitost, a tak je logické, že chcete platit za pojištění pouze v období, kdy motorku využíváte. Proto pojišťovny přišly s takzvaným sezónním povinným ručením, kdy platíte za předem stanovené měsíce, které si určíte. Bohužel cena za sezónní pojištění přesahuje mnohdy i částku za celoroční povinné ručení.

Pojištění motocyklu za výhodnou cenu

Ceny za pojištění motocyklu se liší napříč pojišťovnami i o několik tisíc korun. Proto je výhodné si porovnat nabídky více pojišťoven. Obíhat jednotlivé pojišťovny už není třeba. Nástroj pro správný výběr nejlepší nabídky naleznete na internetu. Přehledné porovnání více pojišťoven usnadní hledání a proces sjednání je o to jednodušší. Kalkulované ceny jsou platné ke dni 5. 1. 2016.