Sjednání povinného ručení kdykoliv Vás napadne. I během víkendu

04.12.2014

Možná už jste se setkali s tím, že jste potřebovali povinné ručení ihned, ať už ve všední den v pozdních hodinách nebo o víkendu. Ale co dělat, když pobočky pojišťoven jsou zavřené? Sjednejte si pojištění online nebo po telefonu během několika minut.

Povinné ručení o víkendu
Sjednejte si povinné ručení prostřednictvím internetu a ušetřete. | Foto: Fotolia.com

Všichni dobře víme, že s motorovým vozidlem bez povinného ručení na silnici nemůžeme. Může se však stát, že si jedete pro auto o víkendu a pojištění v autobazaru si sjednávat nechcete. A právě proto tu jsou internetové portály, které nabízí povinné ručení online.

Stačí Vám techničák a občanka

Výhodou pojištění online je i to, že nemusíte ani nikam chodit a porovnáte si až 12 pojišťoven na jednom místě z Vašeho počítače. Ať už si sjednáváte pojištění po telefonu nebo sami online, musíte mít při ruce občanský a technický průkaz. Ihned po vyplnění formuláře a zpracování Vašich údajů obdržíte e-mailem zelenou kartu. Originál zelenou kartu posíláme obratem také poštou.

Vyjeďte do ulic s povinným ručení od nás

Snažíme se pro Vás pracovat 24 hodin denně. Povinné ručení si můžete sjednat kdykoliv Vás napadne. Našim cílem jsou spokojení zákazníci. Proto Vám nabízíme porovnání povinného ručení všech pojišťoven na trhu. Šetříme Váš čas i peníze.

Další zajímavé články

Desatero při dopravní nehodě

10 kroků ke zvládnutí dopravní nehody
13.12.2017

Stanete-li se účastníkem dopravní nehody, musíte kromě pomoci ostatním splnit i pár administrativních kroků. Jak na to?

Chytrá domácnost

Chytrá domácnost - trend současnosti
11.12.2017

Není tomu moc dlouho co se začalo mluvit o chytré domácnosti. Pokud ale nevíte jak moc vám může být chytrá domácnost užitečná, pak čtěte dál.


Kam dále: