Povinné ručení – online kalkulačka pojištění auta

Údaje o vozidle


Osobní automobil
Výběr značky
Výběr modelu
Běžný provoz

Údaje o pojistníkovi


Fyzická osoba
Výběr města
2000-2009
1999200020012002
2003200420052006
2007200820092010

Bonusy a akční nabídky


Výběr značky
Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil(a) s Informacemi o zpracování osobních údajů

Nejčastěji kladené otázky – FAQ

Havarijní pojištění i povinné ručení je možné sjednat s platností ode dne sjednání. Jsme schopni Vám u většiny pojišťoven sjednat pojištění s počátkem až 3 měsíce dopředu.
Nejjednodušším způsobem je platba kartou online. Další možností, kterou umožňujeme, je platba převodem na účet.
Možné to je. Nejběžnější je platit pojistné ročně, avšak varianta hrazení pojistného pololetně, nebo čtvrtletně je také možná. Některé z pojišťoven umožňují i měsíční platbu (preferují SIPO/inkaso) – tuto variantu je ale možné sjednat pouze po telefonu.
Díky Vašemu jménu a rodnému číslu jsme schopni ověřit v databázi ČKP Váš bezeškodní bonus – díky němu pak máte u jednotlivých pojišťoven nárok na slevy. Nemusíte však mít obavy – Vaše rodné číslo společně s dalšími údaji jsou u nás v bezpečí.
Díky Vašemu telefonnímu číslu jsme připraveni Vám kdykoli pomoci – pokud si třeba nebudete vědět rady s kalkulací či jak postupovat při sjednání. Navíc Vám po telefonu můžeme nabídnout více pojišťoven – některé z nich si nepřejí být zahrnuty v online kalkulačce. Nemusíte ale mít obavy, pokud kalkulaci zvládnete bez pomoci, nebudeme Vás zdržovat zbytečnými telefonáty.
Vaše telefonní číslo je u nás v naprostém bezpečí, stejně tak i Vaše osobní údaje. Máte-li zájem dozvědět se více o tom, jak s těmito údaji nakládáme, navštivte na našem webu stránku o zpracování osobních údajů.
Naše kalkulačky jsou navrženy tak, aby braly v potaz Vámi zadané údaje, na jejichž základě pak u jednotlivých pojišťoven vypočítávají konečnou částku. Je proto zásadní, abyste údaje vyplňovali pravdivě a správně. Skutečnou cenu pojištění se dozvíte, až budou zadány všechny požadované údaje o vozidle, jeho vlastníkovi, pojistníkovi a provozovateli, a to ve 4. kroku kalkulace.
Ano, možné to je. Způsob sjednání povinného ručení a havarijního pojištění zároveň nabízí hned několik výhod. Nejenže budete mít pouze jednu smlouvu na obě pojištění, ale navíc většina pojišťoven skutečnost sjednání obou pojištění najednou zvýhodňuje ještě dodatečnou slevou. Pokud však chcete, můžete si povinné ručení a havarijní pojištění sjednat i zvlášť.
Jistě. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si v online kalkulačce příslušný typ pojistníka. Máte-li vozidel více, bude pro Vás lepší kontaktovat zákaznickou linku a poradit se s našimi specialisty na pojištění firemních vozidel a flotil.