Specialista prodeje pojištění po telefonu

Kdo jsme?

Společnost PFP provozuje internetové srovnávače pojištění www.srovnator.cz a www.povinne-ruceni.com. Spolupracujeme s většinou pojišťoven na trhu, pro které zprostředkováváme pojištění vozidel, pojištění domácnosti, cestovní pojištění a úrazové pojištění řidiče. Za 15 let působení na trhu jsme získali již 100 000 spokojených klientů z celé České republiky.

Při naší práci hrdě sdílíme tyto hodnoty:

  • Spolehlivost
  • Klient
  • Upřímnost
  • Tým
  • Růst

Pokud jsou Vám tyto hodnoty blízké, neváhejte a připojte se k nám. Zažijete u nás zajímavou práci, ale i legraci a fajn kolegy.

Co od Vás očekáváme?

Hledáme člověka se zkušenostmi s prodejem, výbornými komunikačními schopnostmi a uživatelskou znalostí práce na PC. Kromě toho očekáváme ochotu aktivně naslouchat potřebám klientům, aktivní pracovní nasazení, pečlivost a samostatnost.

Co bude Vaší výhodou?

Uvítáme předchozí zkušenosti z call centra a hlavně všeobecný přehled a orientaci v oblasti pojištění.

Co Vám nabízíme?

Fixní plat 15 000 Kč a motivační bonusy, profesní vzdělávání a produktová školení, obrovský potenciál růstu obchodních příležitostí (pracujeme nejen s kontakty na naše aktuální klienty, ale i s kontakty návštěvníků našich webových stránek, kterých je více než 50 000 za měsíc), a samozřejmě možnost profesního a osobního růstu. Kromě toho se můžete těšit na pravidelné soutěže o hodnotné ceny, firemní akce, příjemné pracoviště v centru Liberce/Prahy a skvělý kolektiv.

Místo pracoviště

Liberec, nebo Praha

Kontakt

Martina Grófová
Telefon: +420 221 421 746
E-mail: martina.grofova@renomia.cz

Aktuality