Štítek: "cestování"

Zobrazeno 0 - 9 z 22 řadit dle data

Většina lidí obvykle cestuje s kufrem, cestovní taškou nebo batohem. Jaká další zavazadla lze bez problémů přepravit a co naopak raději nechat doma?

Pro některé osoby s handicapem je spontánní cestování v podstatě adrenalinová situace, kterou se mnozí dopravci snaží kompenzovat zlevněným jízdným.

Milují cestování a podařilo se jim skloubit ho s prací. To je stručná charakteristika digitálních nomádů – lidí, kteří mohou pracovat odkudkoli na…

Ať už chcete poznávat nová města, nebo podnikat dobrodružné výpravy, v Jižní Americe si určitě přijdete na své.

Dlouhé písečné pláže, krásná příroda a milí lidé, to vše se skrývá za Austrálií. Přinášíme vám pár tipů na to, co navštívit a jak ušetřit.

Amerika, je země neomezených cestovatelských možností. To táhne turisty z celého světa. Dnes už to není dovolená jen pro bohaté.

Nízké ceny letenek do vybraných evropských měst lákají k cestování a poznávání nových míst. Kam se dá cestovat nejlevněji?

Řidičům cyklisté na silnici někdy překáží, ale budování cyklostezek v budoucnu odlehčí motorové dopravě. Jak si počínat na kole a být v bezpečí?

Kanárské ostrovy lákají turisty na příjemné teploty po celý rok. Sopečný původ dodává celému souostroví neobyčejnou atmosféru.