Štítek: "stavba"

Dřevostavby jsou rok od roku čím dál víc populární. Jedním z důvodů, proč tomu tak je, je rychlost stavby a ekologičnost.

18. 2. 2019Ostatní

Po celém Česku jsou desítky mostů, které jsou v havarijním stavu. Nejhůře jsou na tom kraje Jihomoravský, Olomoucký a Středočeský.

16. 7. 2018Ostatní

Nejvyšší, nejmodernější, nejromantičtější, nejstarší… V Česku je mnoho mostů, které si zaslouží vaši pozornost. Podívejte se na ty nejzajímavější z nich.

4. 7. 2018Ostatní

Výběr oken bychom neměli podceňovat. Vybíráme je obvykle pro celý byt či dům a mají nám vydržet mnoho let. Čím se jednotlivé druhy oken liší?

4. 5. 2018Ostatní

Po dlouhých přípravách vešla k 1.1.2018 v platnost novela stavebního zákona. Jaké hlavní změny přinesla a pomůže to s výstavbou nových domů.

4. 5. 2018Ostatní

Chystáte se stavět? Bojíte se vysokých prvotních investic do úsporných domů? Pasivní dům má až osmkrát nižší spotřebu než běžný dům a to se vyplatí!

26. 4. 2018Ostatní

Než začnete na pozemku stavět, musíte si ověřit, zda je veden jako zastavitelný. Kde tyto a další informace o pozemku hledat?

Plánujete-li stavbu rodinného domu, nebojte se využít fantazii, nebo vzít na milost nefunkční továrnu, kostel nebo vodárenskou věž.