Náš závazek

Pomůžeme Vám najít správný produkt. Jsme odhodláni Vám zajistit nejlepší cenu.

Jsme tu pro Vás na telefonu. Podáváme jasné a nezkreslené informace.
Respektujeme Vaše soukromí. Nabízíme Vám nezávislé porovnání cen.
Sjednáme Vám pojištění o víkendu. Věnujeme Vám tolik času, kolik je potřeba.

Spokojení zákazníci

Rychlá reakce, vstřícnost a vše proběhlo k naprosté spokojenosti.👍

Garamond Avatar
Garamond
7. 6. 2022

Povinné ručení a Havarijní pojištění Vše hotovo obratem

Horský Patrik Avatar
Horský Patrik
24. 5. 2022

Nejčastěji kladené otázky – FAQ

Náš portál srovnátor.cz poskytuje bohatou nabídku povinného ručení, havarijního pojištění a cestovního pojištění. Ať již z nabízených služeb hledáte cokoli, vše si můžete jednoduše sjednat prostřednictvím našich stránek nebo můžete pro sjednání využít naši zákaznickou linku. Potřebné dokumenty související se sjednanou službou dostanete obratem do Vaší emailové schránky a sjednaná pojištění můžete zaplatit kartou online z pohodlí Vašeho domova. Každý rok se Vám budeme starat o Vaše pojistné smlouvy a v případě, že bychom pro Vás měli výhodnější nabídku, ihned se Vám ozveme.

Pokud se rozhodnete si některou z našich služeb sjednat přes internet, nemáte se čeho obávat – je to naprosto bezpečné. S poskytnutými osobními údaji zacházíme bezpečně a plně v souladu s GDPR. Před samotným zaplacením od nás obdržíte všechny potřebné dokumenty nejdříve elektronicky do Vaší e-mailové schránky, takže budete mít dostatek času si všechno pečlivě přečíst. Teprve až zaplacením smlouvu a pojistné podmínky přijímáte. Naše zprostředkovatelská činnost je pod dohledem ČNB.

Při volbě pojišťovny, která poskytuje Vámi hledanou službu, nekoukejte pouze na celkovou částku. V druhém kroku kalkulace využijte pomůcku – zohledněte i index, který je uveden u každého z produktů. Index reprezentuje množství obsahu dané pojistky – čím vyšší číslo, tím více toho pojištění obsahuje (zohledňujeme pojistné limity, počet rizik v základu produktu, ale také například hodnocení spokojenosti s likvidací pojistných událostí). Pokud se stále nemůžete rozhodnout, neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince. Rádi Vám s výběrem optimálního řešení pomůžeme.

Základní limity, které povinné ručení poskytuje, jsou 35 milionů Kč na újmu na zdraví a 35 milionů Kč na újmu na majetku. Doporučujeme si však zvolit limity vyšší, minimálně 50 milionů Kč na újmu na zdraví a 50 milionů Kč na újmu na majetku – cena pojištění s vyššími limity se pohybuje stále v rozumných mezích a Vy jste lépe chráněni. Výši limitu cestovního pojištění zvolte v závislosti na aktivitách, které hodláte v zahraničí provozovat. Standardní limit bývá minimálně 3 miliony Kč.

Od každého údaje, který je do online kalkulačky zadán, je zohledňována celková cena pojištění. Pojišťovny ve výpočtu výsledné ceny berou v potaz všechny tázané parametry – je tedy naprosto zásadní, abyste všechny údaje v online kalkulačce vyplnili přesně a pravdivě. Pokud si s něčím nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince – rádi Vám se vším pomůžeme, případně provedeme kalkulaci pojištění telefonicky.

Jedná-li se o autopojištění, ověříme nejdříve Vaše bonusy a malusy. Přesnou cenu nabízeného pojištění proto zjistíte až ve 4. kroku.

Pomocí konfigurátoru pojištění si můžete sestavit vlastní kombinaci povinného ručení, havarijního pojištění a připojištění. Pokud si přejete mít vše zahrnuto pouze v jedné pojistné smlouvě, musíte si vše uzavřít u jedné pojišťovny. Nejdříve začněte s výběrem povinného ručení. Následně zvolte havarijní pojištění, případně další připojištění – nejčastějším připojištěním bývá připojištění skel. Díky němu lze vyřešit i menší škody, než které řeší havarijní pojištění.

Vaším prvním krokem je nahlášení pojistné události Vaší pojišťovně, která Vám poskytuje povinné ručení. V případě potřeby můžeme Vaší pojistnou událost přezkoumat, k tomu ale budeme potřebovat podepsat plnou moc, abychom Vás mohli zastupovat v jednání s pojišťovnou. Pokud máte zájem přezkoumat Vaší pojistnou událost, kontaktujte naši zákaznickou linkou prostřednictvím emailové adresy.

Jedná-li se o cestovní pojištění, je zde varianta jednorázového sjednání nebo si jej můžete sjednat i na celý rok. Pokud se jedná o pojištění vozidel, smlouvy se sjednávají na dobu neomezenou, tudíž si smlouvu jako takovou hlídat nemusíte. Každý rok se Vám pojišťovna ozve a pošle Vám předpis smlouvy na další období. Je dobré si ale každý rok kontrolovat, zda cena pojištění, limity a pojistné částky odpovídají realitě – vyhnete se tak případnému podpojištění nebo zbytečnému placení vyšší částky pojištění.

Portál srovnator.cz nabízí sjednání povinného ručení, havarijního pojištění a cestovního pojištění – to vše si můžete sjednat prostřednictvím našeho internetového portálu. Mimo to nabízíme i kalkulaci a sjednání dalších pojištění, jako je například pojištění domácností, nemovitostí nebo odpovědnosti v běžném občanském životě – v případě zájmu o tato pojištění nás kontaktujte telefonicky na naší zákaznické lince.
Hledat na webu Srovnátor.cz