Běháme nejen pro radost, ale i pro dobrou věc

08.06.2015

Jednu krásnou neděli se pár našich zdatných zaměstnanců zúčastnilo charitativního běhu pro Nadaci Olgy Havlové. Akci na Liberecké přehradě pořádala organizace ESN Liberec, které patří velké díky za skvělou atmosféru a zábavu.

Srovnátor - charitativní běh

V rámci 2. ročníku charitativního běhu pro Nadaci Olgy Havlové „Běžím, co můžu – pomůžu!“ jsme podpořili Ondru Veselého z Liberce, který potřebuje invalidní vozík. Díky této akci se vybralo krásných 27.149 korun.

Dojmy našich běžců – více takových akcí

„Bylo to příjemně strávené odpoledne. Je fajn dělat něco, co mě baví a ještě u toho někomu pomáhat.“

Barča Bukvicová, manažerka pro komunikaci se zákazníkem

„I přes menší nachlazení jsem si nemohla nechat tuto akci ujít. Běhám ráda a ještě raději běhám, když to má hlubší smysl. Více takových akcí.“

Kamča Bittnerová, copywriter

„Celé odpoledne i běh jsem si skvěle užil. Příjemně jsem se proběhl, trošku zazávodil, potkal se s milými lidmi a podpořil dobrou věc.“

Antonín Jílek, jednatel

Další zajímavé články

Správné držení volantu při jízdě. Některé polohy vás mohou stát život.

Správné držení volantu při jízdě. Některé polohy vás mohou stát život.
19.09.2017

Jen jediný způsob držení volantu vám zajistí maximální schopnost ovládání vozidla a možnost rychle reagovat na nečekané situace. Víte, který je ten správný?

Cestovní pojištění do Maďarska

Cestovní pojištění do Maďarska | Srovnátor.cz
18.09.2017

Vydejte se do Maďarska zotavit se v termálech, na cyklodovolenou po místních národních parcích a památkách UNESCO, nebo vyrazte za klidem - na ryby!


Kam dále: