Pojištění domácnosti

  • Úspora času i peněz
  • Online sleva až 600 Kč
  • Individuální přístup ke každému z Vás
  • Pomoc v případě zabouchnutí dveří v ceně
SPOČÍTAT
POJIŠTĚNÍ DOMÁCNOSTI

Náš závazek

Pomůžeme Vám najít správný produkt. Jsme odhodláni Vám zajistit nejlepší cenu.
Jsme tu pro Vás na telefonu i chatu. Podáváme jasné a nezkreslené informace.
Respektujeme Vaše soukromí. Nabízíme Vám nezávislé porovnání cen.
Sjednáme Vám pojištění o víkendu. Věnujeme Vám tolik času, kolik je potřeba.

Proč je dobré mít pojištění domácnosti?

Pojištění domácnosti slouží k náhradě škody na vybavení vaší domácnosti v případě havárie, vykradení, poškození cizí osobou anebo živelné pohromy.

Co pojištění domácnosti chrání

Toto pojištění se vztahuje jen na vnitřní vybavení vašeho domova, tedy elektroniku, nábytek, cennosti a do určité míry i peněžní prostředky. Pojistit lze jak trvale obývanou domácnost, tak například i chatu. Výše pojistného se odvíjí od řady faktorů – limitů plnění, lokality, míry spoluúčasti, stupně zabezpečení apod. Pojistná smlouva a její přesné znění je klíčové – konkrétně totiž specifikuje, na co se vztahuje a za jakých podmínek.

Co ovlivňuje cenu cestovního pojištění

Pojištění domácnosti vs pojištění nemovitosti

Škody způsobené na nemovitosti jako takové pojištění domácnosti nezahrnuje. Ke kompenzaci škod způsobených na domě či bytě je třeba si sjednat pojištění nemovitosti. To se vztahuje na domy, bytové a nebytové prostory či rekreační objekty.

Pro srovnání pojištění domácnosti a nemovitosti uvedeme příklad: v případě vytopení bytu či domu rozhoduje pojišťovna o vyplacení škody na základě příčiny. Způsobila-li vytopení závada na bojleru, je škoda pokryta pojištěním domácnosti. Pokud byla ovšem chyba v trubce ve zdi, platí se náklady na opravu z pojištění nemovitosti.

Jak si vybrat nejlepší pojištění domácnosti online

Abyste našli produkt, který nejlépe odpovídá vašim potřebám, doporučujeme porovnání různých pojištění domácnosti. Jednotlivé produkty se liší rozsahem krytí, mírou spoluúčasti anebo výší pojistné částky. Srovnátor.cz vám pomůže s výběrem správného pojištění.

Proč Srovnátor.cz?

  • Jsme nezávislí – nenutíme vám konkrétní produkt ani pojišťovnu. Chceme, abyste si sami vybrali tu nejlepší nabídku.
  • Jsme transparentní – poskytujeme férový přístup a veškeré dostupné informace pro vaše správné rozhodnutí.
  • Pomáháme vám ušetřit - 9 z 10 klientů na našem webu najde levnější nabídku a ušetří několik stovek i tisíc korun ročně.
  • Šetříme váš čas – pojištění si můžete sjednat během několika minut online. Už žádné návštěvy pobočky a zbytečné čekání.