Doživotní měsíční renta až 52 500 Kč.

Nezobrazuje se Vám mail správně? Zobrazit online

Doživotní měsíční renta až 52 500 Kč v případě úrazu za volantem

Zdravím Vás,

čím častěji sedáte za volant, tím pravděpodobnější je bohužel také možnost, že se zraníte při autonehodě. Pokud navíc zranění skončí těžkými zdravotními následky, můžete se ze dne na den ocitnout ve složité životní situaci.

Podle statistik Policie České republiky bylo loni při dopravních nehodách těžce zraněno 2986 osob. Řidiči profesionálové možná neví, že podle statistik Státního úřadu inspekce práce loni 31 profesionálních řidičů přežilo těžký úraz za volantem.

Pro všechny, kteří se chtějí pro takovýto případ pojistit, je zde zcela nový produkt ČSOB Pojišťovny nazvaný RENTO. V případě pojistné události Vám nevyplatí jednorázovou částku, ale zajistí vám doživotní měsíční rentu ve sjednané výši. Oproti jiným typům pojištění je jeho výhodou jistota, že vás pojistka dokáže zajistit až do konce života.

Pojištění RENTO je možné sjednat ve čtyřech variantách:

  • profesionální řidiči si vyberou variantu RENTO Trucks;
  • pro ostatní řidiče jsou zde varianty RENTO Basic, RENTO Standard a RENTO VIP, které se liší výší pojistného a samozřejmě také výší případného pojistného plnění.

Přemýšlejte, jak jste pro případ těžkého úrazu za volantem se závažnými následky zabezpečeni právě vy. Nepropásněte příležitost získat jistotu pro případ nečekané události.

Pojištění řidiče RENTO

Pojištění RENTO je určeno pro řidiče dvoustopých vozidel, nevztahuje se na řízení motocyklů, tří a čtyřkolek a přípojných vozidel. Doživotní renta se začíná vyplácet v případě, že tělesné poškození dosáhne 50 % a více. Podrobnosti najdete na webu Srovnátor.cz: https://www.srovnator.cz/pojisteni-ridice/.

Infolinka

Rádi Vám poradíme na infolince 226 289 777

Provozní doba

Po - Pá 8:00 - 22:00
So 9:00 - 19:00

Email

info@srovnator.cz

Sociální sítě

     

Toto je obchodní sdělení, které dostáváte na základě souhlasu uděleného společnosti PFP s.r.o. dne %%subscribedate%% při %%[sjednani_kalkulaci]%% povinného ručení. Nemáme rádi spam stejně jako Vy, pokud si nepřejete dostávat další emaily, můžete se odhlásit z odběru a my to budeme plně respektovat a žádné další maily Vám posílat nebudeme.

PFP s.r.o.

Frýdlantská 210/12

460 01 Liberec

info@srovnator.cz

www.srovnator.cz

infolinka Po - Pá 8:00 - 22:00, So 9:00 - 19:00

226 289 777