Využíváme našich dlouholetých znalostí pojišťovacího trhu k tomu, abychom pro Vás zajistili nejvýhodnější flotilové pojištění Vašich vozidel. Díky tomu můžete získat jak atraktivní slevy z ceny pojištění, tak zajímavé bonusy za dobrý škodní průběh.

Pro Vaši představu:
Jeden z našich klientů (majitel lokální autodopravy) požadoval sjednocení a úsporu za pojištění svých 5 užitkových automobilů. Snížením plateb ročního pojistného z 28.871 Kč na 21.062 Kč jsme mu pomohli ušetřit celých 27 % jeho nákladů. Navíc se teď o své pojištění nemusí starat vůbec. Při jakékoliv změně či koupi nového vozu nám zašle SPZ nebo technický průkaz a my vše vyřídíme za něj.

Získat nabídku havarijního pojištění či povinného ručení je jednoduché! Stačí, když vyplníte základní kontaktní údaje a my se Vám co nejdříve ozveme a připravíme pro Vás pojistné řešení v nejlepší kvalitě a ceně. Pro zpracování nabídky pojištění budeme potřebovat pouze SPZ Vašich vozidel.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci.

Tým Srovnator

Připravíme Vám nabídku na míru

Zanechte nám Vaše kontaktní údaje a my se Vám ozveme.

Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil(a) s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Co získáte díky spolupráci s námi?

 • Vlastního specialistu, který Vám bude k dispozici
 • Jednodušší administrativu – všechny vozy pod jednou pojistnou smlouvou
 • Hromadné vyúčtování za všechny vozy
 • Rozdělení ročního pojistného do více plateb bez navýšení
 • Sjednocení počátku pojištění
 • Jednodušší komunikace s pojišťovnou
 • Zelené karty ihned po sjednání

Flotilové havarijní pojištění a povinné ručení

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (nazývané též povinné ručení) a také havarijní pojištění Vám sjednáme od počtu 5 vozidel. Není však nutné pojistit všechna vozidla zároveň. Můžeme začít s jedním a ostatní vozidla do Vaší flotily přidáme postupně v průběhu roku.

Na co se vztahuje flotilové pojištění?

 • Osobní vozy, užitkové vozy
 • Nákladní vozy, tahače a návěsy
 • Stavební a zemědělské stroje
 • Traktory, motocykly, čtyřkolky, autobusy

Jaké výhody pro Vás máme

Péče

Pečují o Vás ti nejlepší specialisté

Disponujeme specializovaným týmem a využíváme své know-how napříč jednotlivými odvětvími. Aktivně jednáme se všemi pojistiteli na trhu, abychom Vám mohli nabídnout stále lepší produkty a služby. My se staráme o Vaše pojištění a Vy se staráte jen o své podnikání.

Čas

Věnujeme Vám tolik času, kolik bude potřeba

Sledujeme novinky, jasně a nezkresleně Vás upozorňujeme na důležité změny a předkládáme Vám řešení, která odrážejí Vaše potřeby. Jsme tady pro Vás na telefonu i e-mailu a odpovíme Vám nejpozději do 24 hodin v pracovní dny.

Řešení škody

Pomůžeme Vám s vyřízením škody

Pokud jako náš klient řešíte pojistnou událost a nejste spokojeni s postupem pojišťovny nebo např. s výší pojistného plnění, můžete využít služeb našich specialistů likvidace. Ti jsou vždy na Vaší straně a s jednáním s pojišťovnou Vám v těchto sporných a komplikovaných případech ochotně pomohou.

Hledat na webu Srovnátor.cz