Výpověď pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti nemůžete ukončit kdykoliv v průběhu pojištění. Při ukončování pojistné smlouvy je nezbytné dodržet určité podmínky, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Níže Vám uvádíme možnosti, kdy je možné pojištění domácností ukončit.

Jak vypovědět pojištění domácnosti

Jak je to s přeplatky na pojistném

Nemusíte se bát, že o peníze, které jste pojišťovně již uhradili, přijdete. Pojišťovna Vám přeplatek vrátí. Stačí na výpověď uvést, zda chcete přeplatek vrátit formou poštovní poukázky (nezapomeňte uvést adresu, na kterou ji chcete zaslat) nebo převodem na účet (připište na výpověď číslo účtu, na který má být přeplatek vrácen).

Srovnátor doporučuje a připomíná

„Písemné výpovědi zasílejte vždy s dostatečným předstihem a nejlépe doporučeně. Doklad od doporučené zásilky si vždy uschovejte. V případě, že se rozhodnete pojištění ukončit osobně na pobočce, nezapomeňte si s sebou vzít doklad totožnosti.“

Nezapomeňte si sjednat výhodnější pojištění domácnosti

Smlouvu si můžete sjednat online, anebo po telefonu s pojišťovací specialistkou z našeho týmu. Nechte si zavolat, až se Vám to bude hodit. Pojištění tak můžete sjednat z pohodlí domova a nemusíte se trápit s krátkou pracovní dobou pojišťoven.