Povinné ručení 2012 a jeho sazby

Průměrná sazba povinného ručení 2012 je nejnižší za posledních deset let. Pojišťovny začínají připouštět, že nízké ceny jsou dlouhodobě neudržitelné, ale navyšovat zatím nebudou.

Povinné ručení 2012 Bouráte často? Za povinné ručení si připlatíte.

Nejvyšší slevy za jízdu bez nehod si více jak polovina motoristů vyjezdila. Pojišťovny prý už slevovat nechtějí a hodlají více rozlišovat mezi výší pojistky u řidičů, kteří jezdí bez nehod a těmi, co často bourají.

Pojišťovny bojují o každého klienta

Očekávejme, že i v letošním roce každá pojišťovna bude usilovat o klienty. A tak se snaží přicházet s různými výhodami v podobě připojištění. Povinné ručení rozšiřují o prvky havarijního pojištění. Živelné připojištění či pojištění střetu se zvěří není nic neobvyklého. Nově je možné si k povinnému ručení připojisti i nebezpečí krádeže.

Vybrat správné povinné ručení může být oříšek

Cena by neměla být jediným kritériem při výběru povinného ručení. Ale jak si vybrat z tolika nabídek, když každá pojišťovna nabízí několik úrovní produktů? Vždy záleží na tom, jaké jsou Vaše požadavky. Zvažte rizika, která Vám hrozí.

Při výběru povinného ručení si zjistěte čtyři základní parametry, a to nejen cenu, ale i limit pojistného krytí ze strany pojišťovny, obsah asistenčních služeb a možnosti připojištění.

Chcete-li pomoci s výběrem povinného ručení, zanechte nám svůj telefon a náš specialista na pojištění s Vámi projde jednotlivé nabídky.

Hledat na webu Srovnátor.cz